Düğün Şarkıcısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düğün Şarkıcısı

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ibuprofen Imitrex
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 8:02 pm tarafından Misafir

» Define gothic dating. Fort worth dating service.
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:23 am tarafından Misafir

» Metformin, such beginning plant-derived
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 5:23 pm tarafından Misafir

» Vojo Energy Mints Caffeine Extreme
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:21 pm tarafından Misafir

» preg hentai preg hentai manga
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 12:23 pm tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:59 am tarafından Misafir

» Cheap In Ny Programs Lpn
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:52 pm tarafından Misafir

» cant orgasm from oral sex
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:44 pm tarafından Misafir

» Ambient Dj Best
Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:16 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON!

4 posters
YazarMesaj
rüzgar
yönetici
yönetici
rüzgar

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci

Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Empty
MesajKonu: Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON!   Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 5:41 pm

Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! 65528

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde ilkokula giderken aşık olmuştu Fatih Baltacı... Şule'yi Facebook'ta bulunca havalara uçtu.

Adana'da bir genç, Kars'ın Sarıkamış ilçesinde ilkokula giderken ''aşık'' olduğu, ancak 3. sınıfta ailelerinin farklı illere taşınması sonucu görüşemediği kızın izini 15 yıl sonra internetten bularak evlendi.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, ulusal bir gazetenin Adana Bölge Müdürlüğünde muhabir olan Fatih Baltacı (25), ailesinin memur olması nedeniyle ilkokul 3. sınıfa kadar Kars'ın Sarıkamış ilçesinde eğitim gördü. Bu sırada Baltacı ile aynı sınıfta eğitim gördüğü Şule Güner arasında bir yakınlaşma başladı.

Ailelerinin ''çocukluk aşkı'' olarak gördüğü Baltacı ve Güner, ders aralarındaki 10'ar dakikalık tenefüs saatleri dahil her fırsatta bir araya gelerek zamanlarını birlikte geçirmeye çalışırken, 9 yaşına geldiklerinde ayrılmak zorunda kaldı.

Fatih Baltacı, ailesiyle Mersin'e, Güner ise ailesiyle Kocaeli'nin Gebze ilçesine taşındı. Günün şartlarında iletişimin kolay olmaması nedeniyle geçen zaman içerisinde ''çocukluk aşkları'' birbirlerinden tamamen koptu.

Baltacı, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra Adana'da ulusal bir gazetenin bölge müdürlüğü bürosunda muhabir olarak çalışmaya başladı.

Fatih Baltacı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yıl arkadaşlarının tavsiyesi üzerine sosyal paylaşım sitesi Facebook'a üye olduğunu ve eski dostlarını yeniden bulmaya başladığını belirtti.

Aradan geçen 15 yıla rağmen çocukluk aşkı Şule Güner'i aramaktan hiç vazgeçmediğini ifade eden Baltacı, şunları kaydetti:

''Üniversitede eğitim görürken bile internet sitelerinden Şule Güner adını aradım. Ancak, onun izine rastlayamadım. Sonunda bir gece, dünyaca ünlü Facebook sayesinde Şule'ye ulaştım. Beni hatırlamamasından veya görüşmek istememesinden korkuyordum. Aradan uzun yıllar geçmişti. Ancak, ikimizde de birbirimize olan ilginin kaybolmadığını gördüm. Sanal ortamda karşılaştığımız ilk günden itibaren günler hatta haftalarca internet üzerinden veya telefonla görüşmeye başladık. Şule, Yıldız Teknik Üniversitesinde mimarlık eğitimi aldıktan sonra İstanbul'da çalışmaya başlamıştı. Ona olan sevgimi geçen yıl internet üzerindeki görüşmemizde saat 05.00'de yeniden dile getirdim. Sonra da İstanbul'a giderek onunla yüz yüze görüştüm.''

Baltacı, aradan geçen yıllara rağmen tüm yaşadıklarını an ve an hatırladığını, onunla birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini hatırlamadığını belirtti.

Durumu ailesine de anlatan Baltacı, daha sonra evlilik için adım attığını belirterek, şöyle devam etti:

''Geçen yılın sonlarına doğru, İstanbul'da Galatasaray Lisesinin önünde ona bir süpriz yaptım. Birlikte İstiklal Caddesi'nde yürürken 14 arkadaşı ellerinde çiçeklerle teker teker Güner'in yanına geldi. Son olarak 15 yılın anısına da ben onbeşinci çiçeği uzatarak, bir sendikadan aldığım megafonla evlilik teklif ettim. Tabii bu sırada caddedeki herkes durup bizi izledi. Sonra teklifi kabul edip, yüzüğü takmasının ardından caddede alkışlar, ıslıklar, hatta çığlıklar yükselmeye başladı.''

Evlenme teklifinin ardından araya aileler girerek geleneklere göre Şule Güner'i ailesinden istediklerini anlatan Baltacı, Gebze'de gerçekleştirdikleri nişanın ardından düğün için hayatlarında önemli bir noktayı oluşturan Sarıkamış'ı seçtiklerini anlattı.

Baltacı, Şule ile ilk kez Sarıkamış'ta tanıştıklarını anımsatarak, ''Düğünümüzün de bu kentte olmasını istedik. Kayak pistinin yanındaki bir otelde gerçekleştirdiğimiz düğünle dünyaevine girdik. Bu sayede 15 yıl önce koptuğumuz Sarıkamış'ta birçok aile dostumuz yeniden bir araya geldi'' dedi.
http://dugunsarkicisi.forummum.com
havina
yönetici
yönetici
havina

Kadın
İş/Hobiler : sizene
Lakap : cadı

MesajKonu: Geri: Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON!   Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 6:00 am

ÇOCUKLUK AŞKI OLANLARA DUYURULUR FACEBOOK Very Happy
BU ARADA ŞAKA Bİ YANA BİZİM ORALARDAN BÖYLE GÜZEL Bİ HABER HEM ŞAŞIRTTI BENİ HEMDE MUTLU ETTİ ALLAH MUTLU MESUT ETSİN O ÇİFTİ İNŞ.
ayışığı

ayışığı

MesajKonu: Geri: Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON!   Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 6:24 am

ne aşkmış be kardeşim taaaaa 9 yaşından beri bitmemiş.
rüzgar
yönetici
yönetici
rüzgar

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci

MesajKonu: Geri: Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON!   Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 6:09 pm

Çok güzel bir haber. Sonunda kavuşmuşlar.. Smile
http://dugunsarkicisi.forummum.com
*afil saye_
Moderatör
Moderatör
*afil saye_

Kadın
İş/Hobiler : işim Okan hobimde Okann =)
Lakap : yaramasss

MesajKonu: Geri: Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON!   Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 4:59 pm

Off ya ne güsel mutlu olurlar inş

Facebook'u tıkladı, çocukluk aşkını buldu ve mutlu SON!
1 sayfadaki 1 sayfası