Düğün Şarkıcısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düğün Şarkıcısı

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ibuprofen Imitrex
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 8:02 pm tarafından Misafir

» Define gothic dating. Fort worth dating service.
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:23 am tarafından Misafir

» Metformin, such beginning plant-derived
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 5:23 pm tarafından Misafir

» Vojo Energy Mints Caffeine Extreme
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:21 pm tarafından Misafir

» preg hentai preg hentai manga
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 12:23 pm tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:59 am tarafından Misafir

» Cheap In Ny Programs Lpn
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:52 pm tarafından Misafir

» cant orgasm from oral sex
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:44 pm tarafından Misafir

» Ambient Dj Best
FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:16 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

FENERBAHÇE (FB)

2 posters
YazarMesaj
havina
yönetici
yönetici
havina

Kadın
İş/Hobiler : sizene
Lakap : cadı

FENERBAHÇE (FB) Empty
MesajKonu: FENERBAHÇE (FB)   FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 6:19 pm

Partizan-Fener maçına 650 polis 13 Ağustos 2008 12:54
Fenerbahçe ile Partizan arasında bugün oynanacak olan Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme ilk tur maçının güvenlik toplantısı yapıldı. Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinden yapılan açıklamada Partizan Stadı'nda yapılan toplantıya sarı-lacivertli takım adına İdari Menajer Volkan Ballı ve Dış İlişkiler Müdürü Turgut Acar katıldığı bildirildi. UEFA ve Partizan yetkililerinin de hazır bulunduğu toplantıda alınan karalara göre, maçta 650 polis 505 özel güvenlik mensubu görev alacağı dile getirildi..

Öte yandan yerel saatle 22.00'da başlayacak karşılaşmayı 220 basın mensubunun izleyeceği kaydedildi.

(Cihan)

En son havina tarafından Çarş. Ağus. 13, 2008 6:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
havina
yönetici
yönetici
havina

Kadın

FENERBAHÇE (FB) Empty
MesajKonu: Geri: FENERBAHÇE (FB)   FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 6:23 pm

PARTIZAN - FENERBAHÇE

Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda Macar ekibi MTK Budapeşte'yi eleyen Fenerbahçe ise, 3. ön eleme turu ilk maçında FK Partizan'a konuk olacak.

Partizan Stadyumu'nda oynanacak karşılaşma saat 22.00'de başlayacak. İskoçya Futbol Federasyonu'ndan Craig Alexander Thomson'un yöneteceği mücadele D-Smart 7. kanaldan naklen yayınlanacak.

Geçen yıl çeyrek finale kalarak büyük başarı elde ettiği Şampiyonlar Ligi'nde 6. kez gruplara kalmayı hedefleyen Fenerbahçe'de, kritik maç öncesi son antrenmanda Selçuk'un sakatlanması moralleri bozdu. Bu oyuncunun yerine Şilili Maldonado'nun forma giymesi bekleniyor.

FENERBAHÇE'NİN 11'İ

Sırbistan'a kazanmak için geldiklerini açıklayan teknik direktör Luis Aragones'in bugünkü maçta sahaya süreceği muhtemel 11 ise şöyle; Volkan Demirel, Gökhan, Lugano, Edu, Roberto Carlos, Maldonado, Kazım, Alex, Uğur, Semih ve Güiza.

HABER 7-NTV
_gelecek_
Vip Özel Üye
Vip Özel Üye
_gelecek_

FENERBAHÇE (FB) Empty
MesajKonu: Fenerbahçe - Fk Partizan   FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 12:25 pm

Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında depaslasmanda 2-2 berabere kalarak rövanş için avantaj elde etti.

Karşılaşmanın 11.dakikasında Paunovic ve 14. dakikasında Bogunovic'in golleriyel 2-0 geriye düşen sarı-lacivertliler, 45. dakikada Alex'in golüyle skoru 2-1'e getirdi. İkinci yarıya hızlı başlayan Fenerbahçe beraberlik golünü 50 dakikada Güiza'nın ayağından buldu ve skoru 2-0'dan 2-21'ye getirdi. Karşılaşmanın kalan dakikalarında başka gol olmayınca Fenerbahçe 27 Ağutos'ta Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacak rövanş maçı için avantajlı bir skor yakalayarak Devler Ligi umudunu sürdürdü.

FK PARTIZAN: 2 - FENERBAHÇE: 2

Stat: Partizan
Hakemler: Craig Alexander Thomson, Francis Andrews, Tom Hug Murph (İskoçya)
FK Partizan: Mladen Bozovic, Stevanovic, Dordevic, Skimic, Obradovic, Bogunovic (Dk. 78 Marinkovic), Knezevic, Petrovic, Dk. 72 Maletic), Lazic (Dk. 88 Cadikovski), Paunovic, Diarra
Fenerbahçe: Volkan Demirel, Gökhan, Lugano, Edu, Roberto Carlos, Kazım (Dk. 55 Burak), Selçuk, Alex, Uğur (Dk. 84 Maldonado), Semih (Dk. 61 Emre), Güiza
Goller: Dk. 11 Paunovic, Dk. 14 Bogunovic (FK Partizan), Dk. 45 Alex (Penaltıdan), Dk. 51 Güiza (Fenerbahçe)
Sarı Kartlar: Dk. 59 Alex, Dk. 64 Burak (Fenerbahçe), Dk. 67 Diarra, Dk. 90 Cadikovski (FK Partizan)
havina
yönetici
yönetici
havina

Kadın

FENERBAHÇE (FB) Empty
MesajKonu: FENERBAHÇEYE ŞOK HABER   FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 7:25 pm

Fener'e şok haber!
Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında "Devler Ligi bileti"ni almak için mücadele edeceği Partizan Belgrad maçı öncesi şok bir haberle sarsıldı! Sarı lacivertlilerin golcüsü Semih'in maçta forma giyme şansının çok düşük olduğu belirtildi! Partizan'da ise olumlu gelişmeler var!

25 Ağustos 2008 , 15:02

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Fenerbahçe
Fenerbahçe’ye dünkü idmanda sakatlanan golcüsü Semih Şentürk’ten kötü haber geldi! Lig TV’de yer alan habere göre, Gaziantepspor maçında ilk 11’de forma şansı bulamayan Semih’in Partizan’la oynanacak olan rövanş mücadelesinde ise kenarda bile olmama ihtimali bulunuyor!

Sağ baldırından sakatlanan yıldız futbolcunun Partizan maçında oynama ihtimalinin çok düşük olduğu, tedavinin hemen başlamasına rağmen golcü futbolcunun en az 10 gün sahalardan ayrı kalma riskinin olduğu belirtildi.

Bu arada habere göre Fenerbahçe’ye bir kötü haber de Selçuk’tan geldi. Daha önce çarşamba günkü maça yetişeceği açıklanan Selçuk’un, ağrılarının artması nedeniyle bugünkü idmana da çıkmaması üzerine, maçta forma giyme şansının düştüğü ifade edildi.

Bu arada yine sakat isimlerden olan Edu’nun ise Partizan maçında forma giyebileceği kaydedilirken, sarı lacivertli ekibin aksine Sırp temsilcisinde olumlu gelişmelerin yaşandığı kaydedildi.

Partizan’da tüm sakat oyuncularının iyileştiği, ayrıca olimpiyatlar nedeniyle Pekin’de bulunan futbolcuların da takıma katıldıkları ifade edildi. Son maçında Partizan Napredak'ı 3-1’lik skorla geçerek lige kayıpsız devam eden camiada esen iyi havanın taraftara da yansıdığı, Devler Ligi mücadelesi için umutlarını artıran Partizan taraftarının çok sayıda otobüsle İstanbul’a gelecekleri ifade edildi.
havina
yönetici
yönetici
havina

Kadın

FENERBAHÇE (FB) Empty
MesajKonu: 05.09.2008   FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 3:35 pm

Fener'de Hacettepe hazırlıkları!
Fenerbahçe, Hacettepe ile yapacağı Turkcell Süper Lig 3. hafta maçının hazırlıklarına başladı. Futbolcular, 3 günlük iznin ardından, teknik direktör Luis Aragones yönetiminde Samandıra Tesisleri'nde çalıştı.

Fenerbahçe
Futbolcular, 3 günlük iznin ardından, teknik direktör Luis Aragones yönetiminde Samandıra Tesisleri'nde çalıştı. Akşam basına kapalı olan ve 1.5 saat süren antrenmana ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başlayan futbolcular, ardından kademeli koşu yaptı. Dar alanda kontrollü pasa yönelik çalışmayla antrenman tamamlandı.

Sakatlıkları bulunan Deivid ve Vederson'un takımdan ayrı koşu yaptıkları antrenmanda, Selçuk ve Tümer de fizyoterapist eşliğinde koşarlarken, Paris'ten gelen uçağı rötar yapan Alex, antrenmana 15 dakika geç katıldı.

Bu arada Çorum Fenerbaheliler Derneği Futbol Okulu öğrencileri de tesislere gelerek sarı-lacivertlilerin antrenmanını izlediler. Öğrenciler, antrenman sonrası futbolcularla fotoğraf çektirdiler.

Fenerbahçe, yarın sabah basına kapalı yapacağı antrenmanla Hacettepe maçının hazırlıklarını sürdürecek.
havina
yönetici
yönetici
havina

Kadın

FENERBAHÇE (FB) Empty
MesajKonu: 05.09.2008   FENERBAHÇE (FB) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 3:36 pm

"Yüzde 100 şampiyonuz!"
Roberto Carlos, dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Golden Foot'u aldıktan sonra herkese teşekkür ederken, gala gecesinde Fanatik Yazı İşleri Müdürü Mehmet Demircan'ın Fenerbahçe hakkındaki sorularını da yanıtladı..

Fenerbahçe
İşte Mehmet Demircan'ın gerçekleştirdiği röportaj;

* Bu sene Süper Lig’de kim şampiyon olacak?
- Yüzde 100 Fenerbahçe... Ya şampiyon olacağız, ya şampiyon olacağız. Çünkü geçtiğimiz sezon şampiyonluğu çok ilginç bir şekilde kaybetmiştik. Kendimizi taraftarımıza affettirmek zorundayız. Bu senenin affı yok. Şampiyon olmadığımız taktirde, bizim için çok sıkıntılı bir dönem başlar.

* Peki, Şampiyonlar Ligi’ndeki şansınız nedir?
- Fenerbahçe artık Avrupa’ya damgasını vurmuş bir takım. Sadece Avrupa değil, tüm Dünya tanıyor. Çünkü Fenerbahçe oynadığı oyunla, kazandığı maçlarla, yaptığı transferlerle büyük bir kulüp hüviyetini kazandı. Kimlerle eşleştiğimiz önemli değil. Rakiplerimiz kim olursa olsun, biz geçen seneki performansımızdan bir adım üste çıkmalıyız. Bu da, yarı final. Biz takımımıza güveniyoruz ve herkesten destek bekliyoruz.

* Geçen sene sanki daha mutluydun. Bu sene biraz durgunsun. Neden?
- Yeni transferler yapıldı, aramıza yeni arkadaşlar katıldı. Daha da önemlisi, yeni bir hoca geldi. Buna ayak uydurmak hiç de kolay değil. Belki bunun adaptasyon sürecini yaşıyorum. Ancak emin olun ki; ben Türkiye’de çok mutluyum. İstanbul’u çok seviyorum.. Ve kariyerimi burada noktalamak istiyorum.

* Aurelio’nun gitmesine üzüldün mü?
- Futbolda duygusallığa yer yok. Hayat devam ediyor. O çok iyi bir futbolcuydu, ama Fenerbahçe de çok büyük bir kulüp. Aurelio hiç kimsenin etkisi altında kalmadan bu kararı vermiştir. Buna herkes saygı duymalı. Biz de mücadelemize devam etmeliyiz.

* Fenerbahçe’de en çok hangi futbolcuyla aran iyi?
- Benim kimseyle sorunum yok. Hepsiyle iyiyim. Çünkü onlara her konuda yardımcı olduğuma inanıyorum. Tecrübelerimden faydalanmalarını istiyorum. Ama çok sevdiğim isimler arasında Can var mesela. Vatandaşım Alex ve Lugano ile de iyi vakit geçiriyoruz.

* Türk Futbolu’na katkınız ne oldu sizce?
- Ben, Real Madrid’den sonra doğru yere geldiğime inanıyorum. Herkes biliyor; İtalya ve İngiltere’den de teklifler vardı. Ama ben Türkiye’yi tercih ettim. Türk Futbolu’na, Fenerbahçe’ye tecrübelerimden bir şeyler katmak istedim. Şimdi bakıyorum da, Kewell geldi Türkiye’ye. Baros, Galatasaray ile anlaştı. Güiza gibi Avrupa Şampiyonu olan bir oyuncu Fenerbahçe’ye transfer oldu. Kaliteli yabancılar, ligimize renk katacak. Zaten Türk Futbolu’nda gözle görülür bir çıkış var. Avrupa Şampiyonası’nı büyük bir heyecanla izledik. Herkese teşekkürler.

* Süper Lig’de en çok hangi oyuncuyu beğeniyorsun?
- Tartışmasız Mehmet Topuz... Çok yetenekli, çok güçlü, kendi takımına o kadar çok şey katıyor ki, beni büyülüyor.

* Belki de Fenerbahçe’ye gelir!
- Keşke...

FENERBAHÇE (FB)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-