Düğün Şarkıcısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düğün Şarkıcısı

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ibuprofen Imitrex
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 8:02 pm tarafından Misafir

» Define gothic dating. Fort worth dating service.
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:23 am tarafından Misafir

» Metformin, such beginning plant-derived
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 5:23 pm tarafından Misafir

» Vojo Energy Mints Caffeine Extreme
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:21 pm tarafından Misafir

» preg hentai preg hentai manga
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 12:23 pm tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:59 am tarafından Misafir

» Cheap In Ny Programs Lpn
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:52 pm tarafından Misafir

» cant orgasm from oral sex
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:44 pm tarafından Misafir

» Ambient Dj Best
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:16 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay

YazarMesaj
rüzgar
yönetici
yönetici
rüzgar

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci

Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Empty
MesajKonu: Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay   Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 4:13 pm

Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Nurdan2
Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay Nurdan3

Aldığı son mektupla öyle büyük bir yıkım yaşadı ki!

Türk Sanat Müziği'nin sevilen isimlerinden Nurdan Torun, boşandığı eşinin intiharından sonra yaşadığı zor günleri anlattı. Torun, eski eşi için okuduğu şarkı sırasında ise gözyaşlarını tutamadı.

2003 yılında Nurdan Torun'un eski eşi Salih Enver Torun, boşanmalarından bir süre sonra Boğaz Köprüsü'nden atlayarak intihar etmişti.

Kanaltürk'te Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel'in sunduğu 'Orada Neler Oluyor' programına konuk olan Nurdan Torun eski eşinin ölümünden sonra çok yıpradığını belirtti.

"O yıpranmayı da ben sanki istedim. Çünkü onun için yıpranmak, onun için eve kapanmak, onun için matem tutmak sanki bana büyük bir zevk verdi. Çünkü ona aşıktım. Çocuklarımın babası. Bir de takdiri ilahi öyle görmüş. Onu ben sürpriz bir şekilde kaybettim" şeklinde konuşan Nurdan Torun, kendisini müzikle tedavi ettiğini söyledi.

İntiharından önce eski eşinin kendisine bir mektup bıraktığını ifade eden Nurdan Torun, mektupta yazanları ise şöyle anlattı: "Mektupta; benim şarkılarımı çok severdi, sesimi çok severdi. Bu sanatımın üzerine gitmemi, kendime iyi bakmamı falan filan..."

Salih Enver Torun'un neden intihar ettiği konusuna girmek istemeyen Nurdan Torun, bazı şeyleri gurur meselesi yapmasının intihara yolaçtığı bilgisini vermekle yetindi.

Geçen sürede bütün acıları ile yüzleştiğini vurgulayan Nurdan Torun, canlı yayında eşinin en sevdiği şarkı olan 'Eyvah'ı okudu. Nurdan Torun, şarkıyı okurken gözyaşlarını tutamadı.
http://dugunsarkicisi.forummum.com

Ünlü sanatçıyı canlı yayında ağlatan olay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-