Düğün Şarkıcısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düğün Şarkıcısı

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ibuprofen Imitrex
Ropörtaj... Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 8:02 pm tarafından Misafir

» Define gothic dating. Fort worth dating service.
Ropörtaj... Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:23 am tarafından Misafir

» Metformin, such beginning plant-derived
Ropörtaj... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 5:23 pm tarafından Misafir

» Vojo Energy Mints Caffeine Extreme
Ropörtaj... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:21 pm tarafından Misafir

» preg hentai preg hentai manga
Ropörtaj... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 12:23 pm tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Ropörtaj... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:59 am tarafından Misafir

» Cheap In Ny Programs Lpn
Ropörtaj... Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:52 pm tarafından Misafir

» cant orgasm from oral sex
Ropörtaj... Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:44 pm tarafından Misafir

» Ambient Dj Best
Ropörtaj... Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:16 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Ropörtaj...

2 posters
YazarMesaj
rüzgar
yönetici
yönetici
rüzgar

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci

Ropörtaj... Empty
MesajKonu: Ropörtaj...   Ropörtaj... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 10:33 pm

Ropörtaj... 6077914sh9..Ropörtaj... 7a9899d8cece4f4b8d735aesj8.th

"Güz Sancısı" filminin tanıtımı önceki gün Lares Park Otel'de yapıldı.
"Çemberimde Gül Oya", "Hatırla Sevgili" gibi dönem dizilerine imza atan Tomris Giritlioğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği "Güz Sancısı" filminin tanıtımı önceki gün Lares Park Otel'de yapıldı.
Basın toplantısına filmin başrol oyuncuları Beren Saat, Belçim Bilgin Erdoğan, Okan Yalabık, Murat Yıldırım ve Umut Kurt katıldı. Yılmaz Karakoyunlu'nun "Güz Sancısı" adlı kitabından uyarlanan filmde, tarihe "6-7 Eylül Olayları" olarak geçen, 1955 yılı ve sonraki dönemdeki yaşananlar anlatılacak. İlk sinema filmi ile heyecanlı günler yaşadığını söyleyen Beren Saat, "4 yıldır bu filmi bekliyordum. Sinemaya iyi bir filmle adım atmak istiyordum. Eğer altından kalkabilirsem benim için güzel bir başlangıç olacak. Bir Rum fahişeyi canlandıracağım. Adı Elena. Müslüman bir erekğe aşık oluyor. Bunun için geçtiğimiz günlerde kilisede bir süre geçirdim" dedi..

Dizi arkadaşları film için yeniden buluştu.'Çemberimde Gül Oya' ve 'Hatırla Sevgili' gibi dönem dizilerine imza atan Tomris Giritlioğlu, 6-7 Eylül olaylarını anlatacağı 'Güz Sancısı' isimli filmde, daha önce dizilerinde oynattığı oyuncularına yer verdi..

'Çemberimde Gül Oya' ve 'Hatırla Sevgili' gibi pek çok dönem filmine imza atan yönetmen Tomris Giritoğlu, 'Salkım Hanımın Taneleri'nden sonra ara verdiği sinemaya geri dönüyor.
6 YIL BEKLEDİM

Giritlioğlu ve ekibi, geçmişi yeni bir sinema filmiyle günümüze taşımaya hazırlanıyor. Ünlü yönetmen, 2002 yılından beri üzerinde çalıştığı 'Güz Sancısı' adlı bu filmde, 1955 yılında yaşanan 6-7 Eylül olaylarını anlatacak. "Bu filmi çekmek için 6 yıl bekledim. 'Güz Sancısı'nın son yılların en iddialı filmlerinden biri olacağına inanıyoruz" diyen Giritlioğlu, filmin 2009'da vizyona gireceğini söyledi. Başrollerini Beren Saat, Murat Yıldırım, Belçim Erdoğan, Okan Yalabık, Zeliha Berksoy ve Tuncel Kurtiz'in paylaştığı; Hüseyin Avni Danyal, Engin Şenkan, İlker Aksum ve Umut Kurt'un oyunculuklarıyla katkıda bulunacağı 'Güz Sancısı'nın senaryosunu Ethem Mahçupyan ve Nilgün Öneş yazıyor. Çekimlerin tamamına evsahipliği yapacak olan Beyoğlu, 1955 yılındaki haliyle beyazperdeye yansıtılacak. Çekimlerin 7 haftada tamamlanması planlanıyor.

FAHİŞEYİ OYNUYOR

lk kez bir sinema filminde rol alan Beren Saat, 'Güz Sancısı'nın kendisi için iyi bir başlangıç olacağına inanıyor: "Filmde, Elena adında bir Rum fahişeyi
canlandıracağım. Bu gerçeküstü bir karakter, umarım altından kalkabilirim."

Kaynak - Sabah Gazetesi
http://dugunsarkicisi.forummum.com
Je T'aiMe
Moderatör
Moderatör
Je T'aiMe

Kadın

Ropörtaj... Empty
MesajKonu: Geri: Ropörtaj...   Ropörtaj... Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:01 pm

saol canım!!

Ropörtaj...
1 sayfadaki 1 sayfası