Düğün Şarkıcısı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düğün Şarkıcısı

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Ibuprofen Imitrex
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 8:02 pm tarafından Misafir

» Define gothic dating. Fort worth dating service.
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 1:23 am tarafından Misafir

» Metformin, such beginning plant-derived
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 5:23 pm tarafından Misafir

» Vojo Energy Mints Caffeine Extreme
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:21 pm tarafından Misafir

» preg hentai preg hentai manga
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 12:23 pm tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:59 am tarafından Misafir

» Cheap In Ny Programs Lpn
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:52 pm tarafından Misafir

» cant orgasm from oral sex
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:44 pm tarafından Misafir

» Ambient Dj Best
Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 5:16 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

Tuzla tersanesi kapatılmalı..

YazarMesaj
rüzgar
yönetici
yönetici
rüzgar

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci

Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Empty
MesajKonu: Tuzla tersanesi kapatılmalı..   Tuzla tersanesi kapatılmalı.. Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 12:04 am

Tuzla tersanesi kapatılmalı.. 47002
Tuzla tersanesindeki ölümlerin ardı arkası kesilmiyor. Bakan Çelik konunun para cezasıyla aklanamayacağını açıkladı..

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten Tuzla'daki kazayla ilgili ilginç açıklamalar.

Kaza yerinde inceleme yapan Bakan Çelik şu açıklamayı yaptı:

"İşin çözümü kısmi kapatmalar ya da para cezaları değil. Bakanlık yaptığım dönemde ben şunu gördüm Tuzla tamamen kapatılamadan bu olayların önü alınamaz. C tipi bir iamalathanede A tipi üretim yapıyorsunuz. Bu kazaya kaza demek ölen işçilerimize haksızlık olur.

19 işçinin neden filikaya doldurulduğunu anlamak mümkün değil. Akıl almaz bir durum. İki işçiyle yapılabilecek bir iş...Ciddi mühendislik hatası var. Organizayon hatası var. İşçi işveren ilişkilerinde sorun var... Yarından itibaren Tuzla konusunda radikal kararlar alınmalı. Kapatmakla, cezayla sorunu çözmek mümkün değil. Tamamen tahliye edilmeden çözüm bulamayız... Başbakan'la görüşüp seri adım atmalıyız..."
http://dugunsarkicisi.forummum.com

Tuzla tersanesi kapatılmalı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tuzla'da bir tersane durduruldu